Biznes Rosja, czyli jak założyć spółkę w Rosji

Zakładanie biznesu w Rosji – rodzaje firm i spółek

Wielu przedsiębiorców w Polsce zastanawia się nad przeniesieniem własnego przedsiębiorstwa za granicę. Czy Federacja Rosyjska będzie w takim razie dobrym sposobem?

Aż 17 milionów kwadratowych przestrzeni oraz 142 mlnrezydentów, metropolie i malutkie miasteczka, a w rezultacie wysokie zapotrzebowanie na rozmaite usługi i towary – Rosja jest w stanie byćimponującym lokalizacją dozałożenia własnego biznesu.

Federacja Rosyjska jednak raczej jednostkowo wybierana jest przez Polaków w celu miejsca rozpoczęcia organizacji. Nie znaczy to niemniej jednak, że osobisty firma w Rosji towadliwy projekt. Również w tym kraju przedsiębiorcy mogą wyliczać wysokie dochody oraz szereg dodatkowych udogodnień, w tym związanych ze zwolnieniem z poniektórych należności czy ich wielkim obniżeniem.

Jeżeli chodzi o biznes w Rosji to jest onwziętym przedsięwzięciem. Które formy działalności gospodarczej osiągalne są w tym państwie a także jak można założyć w tym miejscu osobistą działalność?


Przedsiębiorstwo w Rosji – działalność prywatna i spółki

Działalność gospodarcza w Rosji jest w stanie być rozpoczęta zarówno w formie działalności prywatnej, która przypomina jednoosobową działalność w Polsce, jak również w osobowości spółki.

Warianty spółek w Rosji:
• spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (OOO) – do 50 wspólników
• zamknięta spółka akcyjna (3AO) – do 50 wspólników
• otwarta spółka akcyjna (OAO) – nienakazana ilość wspólników

Działalność w Rosji można ustanowić również jako:
• prywatny właściciel (PP)
• przedsiębiorstwo z wkładem kapitału zagranicznego.

Dobór stosownej odmiany organizacjiorganizacji – jednostka prywatna, z wkładem kapitału zagranicznego, spółki rosja zależna jest od poszczególnych oczekiwań i potrzeb przedsiębiorcy w aspekcie kierowania własnego biznesu.


Skorzystaj z doświadczonej pomocy prawniczej

Podobnie jak w przypadku zawiązywania organizacji w innych krajach za granicą, zarówno podczas zakładania własnej firmy w Rosji pożądane byłoby skorzystać z pomocy ekspertów. W kwestii „biznes rosja” osobiste usługi przedkładają po pierwsze firmy konsultingowe, które posiadają w swojej ofercie posługę rejestracji przedsiębiorstwa w tym Rosji.

Aby przejść w rosyjski biznes, konieczne jest przejście przez złożony system statutów a także płatności, więc najlepiej zrobić to z ekspertami w tego typusferze.

Więcej na: spółki rosja


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *