eTA Kanada: Wiza do Kanady

Podróż do Kanady – jak sprawić sobie wizę bez zbędnych formalności

Podróż do Kanady dla obywateli Polski zespala się z koniecznością uprzedniego zorganizowania wizy. Określana jest ona jako eTA, inaczej: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej możliwy jest dostęp na terytorium Kanady drogą powietrzną – nie, niestety jedynie jeżeli posiadamy cel zatrzymać się w powyższym kraju, ale również, jeśli trafiliśmy do niego wyłącznie przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma możliwości liczyć na dostanie się do Kanady samolotem. Powinno się jednak posiadać wiedzę, iż eTA nie jest żądana, o ile do Kanady podróżujemy trasą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dowodem powiązanym z polskim paszportem oraz jej legalność opiewa na 5 lat! Nie trzeba jej drukować, jest to ulepszeniem dla podróżujących. Wiza jest przeznaczana do paszportu, toteż wspólnie z jego wymianą należy od nowa wnosić o eTA. By osiągnąć wizę elektroniczną do Kanady, warto korzystać z pomocy wizowego pośrednictwa, które zorganizuje za nas wszelkie formalności. Jest to fundamentalne przede wszystkim dla osób, które nie znają języka na tyle przyzwoicie, by na własną rękę ukończyć wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas dojść nader szybko i bez zbytecznych nerwów.

W momencie ubiegania się o wizę tradycyjną trzeba wybrać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wniosek a także żądane dokumenty. Generuje to dużą liczbę formalności oraz kosztuje własny cenny czas. Oczywiście dlatego eTA Kanada online jest stanowczo popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

By złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest zrealizować poprawny formularz drogą internetową. Należy do niego dołożyć kolorowe skany paszportu, jaki musi być ważny przez termin co najmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki skorzystaniu z filii wizowego pośrednictwa można otrzymać eTA nadzwyczaj błyskawicznie i sprawnie – tradycyjny czas wyrabiania wizy elektronicznej wynosi z grubsza 3 dni roboczych. W razie kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednictwo interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla użytkownika jest niezmiernie użyteczne. Ogólnie poleca się wytworzenie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, ponieważ proces się może od czasu do czasu wydłużyć, w każdym razie są to wypadki niestandardowe.

Czytaj również:

apply canadian visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *