Myanmar – Najlepsze miejsca na wakacje

Myanmar
Podczas gdy mamy w planie wreszcie odprężyć się, oderwać się od codziennego życia, wybywamy na urlop, tymczasem przed nami pojawia się niejaki szkopuł – gdzie pojechać? Przeszukując sieć staramy się wyłonić piękne, pełne atrakcji miejsce.

Birma to wyśmienite miejsce na odpoczynek także i zwiedzenie kilku zajmujących lokalizacji.
Podziwiać ładne widoki i odprężać się zdołamy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tutaj też ciekawe budowle, które warto zobaczyć – starodawna buddyjska świątynia zalana złotem, która ma 99 metrów! Ananda Temple to następna buddyjska świątynia z 1105 r. z szczególną architekturą, jak również malunkami jak również i rzeźbami.

Birma -ciekawe atrakcje
Atrakcje są bardzo zajmujące, można w tym miejscu dostrzec wygasły wulkan – stratowulkan, który składa się z bazaltowych law a także pioroklastycznych materiałów, jego wysokość to 1518 m, ostatni raz aktywny był w roku 442 p.n.e. Podczas kiedy komuś braknie pięknych widoków, można zażyć przejażdżki pociągiem po Gokteik Viaduct, który jest zbudowany nad
kotliną, widać z niego pasmo górskie, a na dole płynący potok. Na wycieczkę da się wybrać tak aby dostrzec Pagoda Kyaiktiyo – złocista skała, ma 7,3 m oraz znajduję się na czubku złotego głazu, jest to jedno spośród najważniejszych punktów buddystów birmańskich.

Wystarczające jest się trochę rozglądnąć a także poczytać, a każdy tu odnajdzie trochę dla siebie, abstrahując od tego czy woli wypoczywać czy podróżować na wycieczki tudzież zwiedzać przyciągające miasta. Znaczące jest również odnalezienie trafnej propozycji na wyjazd, pożądane byłoby przewertować propozycje „first i last minute” albo wyznaczyć całość osobiście, o ile zdołamy być sprytni, i przyzwoicie poszukamy, uda się nam wyjechać na inny koniec świata za nieduże pieniądze.
Przy samoistnej rezerwacji lepiej uczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – będzie to tańsze, niż zarezerwowanie w ostatniej chwili. Czas też gra tutaj zasadniczą rolę, lepiej wyruszyć na jesień/wiosnę gdy wakacje przewiduje mniej osób, ceny w tamtym czasie będą niższe. Wymiana walut – bez tego kłopotliwie będzie nam przeżyć, a pożądane byłoby o tym zastanowić się przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem iżby zapuścić się w kantorze na bardziej atrakcyjne ceny.


Czytaj także:

visa to myanmar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *