Wiza do Kambodży – szczegółowe informacje

Wiza do Kambodży

Kambodża, a inaczej nazywając Królestwo Kambodży, to państwo leżące w południowo-wschodniej części Azji, a ściśle na Półwyspie Indochińskim. Kambodża jest na granicy z trzema państwami i są to: Wietnam, Tajlandia i Laos. Samoloty są raz za razem tańsze, wówczas Polacy wybierają coraz z większym natężeniem egzotyczne kierunki i właśnie tego rodzaju wyborem wydaje się być Kambodża. Jednak aby się tam dostać wskazane jest uzyskać wizę, a to już nie jest tak banalne i klarowne jak to się mogło wydawać, w następstwie tego w powyższym artykule zostanie opisana wiza do Kambodży.

Wiza

Niestety, ale w Rzeczypospolitej nie ma przedstawicielstwa Królestwa Kambodży, stąd ciężko zdobyć taką wizę. Najbliższe możliwe miejsce, gdzie można się po nią udać jest to Berlin, jednak o ile ktoś pochodzi ze wschodniej części kraju, to ma w ową stronę raczej daleko. Wizę na 30 dni możliwe jest pozyskać od ręki tuż na lądowych granicach, a również na lotniskach, pomimo tego łączy to się z ryzykiem, bowiem celnik jest w stanie uznać, iż niestety, dana jednostka nie wjedzie oraz powinno się wracać z powrotem.

Jakim sposobem uzyskać wizę do Kambodży?Wizę można zdobyć wskutek pośrednictwu wizowemua to w przypadku osób z Rzeczypospolitej będzie najważniejszym priorytetem. Nie trzeba dręczyć się o jakiekolwiek papiery, jedyne czego się wymaga to przekazać adekwatne dokumenty do pośrednictwa, a wszystko co inne zostanie zrobione za osobę, która wizy tej wymaga. Powinno się podobnie podkreślić, iż nierzadko cała procedura się odbywa online i nie trzeba fizycznie być w jakimkolwiek punkcie aby ową wizę pozyskać. Pośredniczący potrafi za rzeczywiście niewielkie pieniądze zorganizować wszystkie formalności, jest to podobnie słuszna opcja dla ludzi zabieganych, które nie nie są w posiadaniu dostatecznie czasu aby ubiegać się o utworzenie dowodu który uprawnia do przebywania w Kambodży.

Podsumowując, na nieszczęście nie ma w Polsce przedstawicielstwa Królestwa Kambodży i z tego powodu należy udać się aż do Berlina w celu wyrobienia nam wizy. Jednak można wykorzystać wizowe pośrednictwo, które załatwi każde formalności za osobę, która tego rodzaju wizy żąda. Cena za pośrednictwo w żadnym razie nie jest duża i za niewielkie pieniądze mamy możliwość dostać wszystko pod nos.

Zobacz również:

visa cambodia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *