Wiza przez internet

Otrzymanie wizy do Kanady wcale nie jest problemem takimuciążliwym, jakby to mogło wyglądać za pierwszym razem. Bieżący materiał to odpowiednia oferta dla wszystkich osób, które w najbliższym czasie potrzebują podróżować do Kanady, jednak nie mają podstawowego doświadczenia jak nabyć wizę.

Co musimy wziąć pod uwagę?? – Kanada wiza
Na początku należy wspomnieć o tym, że wiza do Kanady> jest konieczna nie tylko w razie przyjazdu do tego pięknego państwa, ale podczas wycieczki tranzytem. Polacy, którzychcą udać się do Kanday wyłącznie w celach turystycznych nie muszą posiadać tradycyjnej wizy. W dzisiejszych czasach potrzebny jestjedynie poświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), jaki możesz nabyć online, bez potrzeby wychodzenia zmiejsca zamieszkania.

eTa do Kanady online

Otrzymanie dokumentu eTA pochłania rzeczywiście parę minut i co najistotniejsze wszystko wolno wykonać za pośrednictwem Internetu. Elektroniczna wiza Kanada jest zatem ogromną gospodarnością czasu, pieniędzy oraz sporych nerwów. Żeby zdobyć wymagane poświadczenie należy wypełnić konkretny podanie, które, wolno odszukać na stronie etacanadaonline.com/pl/. Wniosek można znaleźć również na stronie ambasady Kanady, jednak niestety osiągalny jest tam jedynie w języku angielskim lub francuskim. Po wypełnieniu wniosku trzeba odpowiedzieć na parę prostych zapytań (np. czy byliśmy aresztowani, czy mieliśmy kontakt z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do otrzymania dokumentu eTA konieczny jest paszport oraz adres e-mail, na który dostaniemy pismo eTA.

Ile zapłacę za eTA?

eTA do Kanady to kwota blisko 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Ceny można naturalnie w praktyczny sposóbwykonać online za pomocą karty kredytowej. Pamiętać trzeba także o tym, że dzięki eTA zdołamy w Kanadzie zatrzymywać się maksymalnie do 6 miesięcy. Wskazane jest również o tym, że dokument obowiązujący będzie przez 5 lat od wyrobienia. Podróż odbywa się jedyniena podstawie paszportu, dlatego nie ma konieczności drukowania otrzymanego e-mailem dokumentu.

Elektroniczna wiza do Kanady

Elektroniczną wizę jest dozwolone zarejestrować online wyłącznie jeden raz,jednej osobie. W praktyce implikuje to, że 5-cio osobowa rodzina podróżując do Kanady ma obowiązek wypisać formularz pięciokrotnie. Jak nadmieniono u góry wiza jest obowiązująca jedynie w czasie 5 lat, ale jeśli Twój paszport przedtem straci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie posiadać moc prawną. Okres wyrabiania elektronicznej wizy zajmuje tradycyjnie od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być ważny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *