Wynajem stanowiska makijażowego – nowoczesne studio wizażu

W dzisiejszych czasach obywatele przywiązują niezwykle sporą uwagę do własnego wizerunku zewnętrznego – do tego jak są pomalowani, jaką posiadają fryzurę, jak są ubrani. Nie każda kobieta umie sama estetycznie się pomalować dlatego też coraz częściej korzystają z usług specjalistów, czyli wizażystów.

Jedni umawiają się do wizażysty tylko w momencie ważnej imprezy, np. ślubu, inni korzystają z usług studio wizażu dość systematycznie. Część wizażystów oferuje swoje usługi mobilnie – w mieszkaniu klienta, co jest bardzo wygodne dla wielu klientów. Tego typu usługa pozwala im na zaoszczędzenie sporo kosztownego czasu.

Ale poniektórzy klienci lubią korzystać z usług wizażystek w studio wizażu. Nie każda stylistka lub wizażystka, głównie na początku swojej działalności posiada własne studio wizażu. Jednak to nie jest przeszkoda, dlatego że realny jest też wynajem stanowiska makijażowego, bądź wynajem całego studio. Wystarczy poszukać w ogłoszeniach albo wprowadzić w Google odpowiednie hasło z nazwą miasta, jakie nas ciekawi, do przykład: „wynajem atelier warszawa”.

Nowoczesne i profesjonalne studio wizażu musi być wyekwipowane po pierwsze w wielkie, dobrze oświetlone lustro. Światło najkorzystniej jak jest LED-owe a także o neutralnej barwie.

W najmowanym studio makijażowym nie może zabraknąć dużego blatu i przestronnej szuflady, w której wizażystka będzie miała możliwość układać wszystkie kosmetyki oraz oczywiście praktycznego fotela dla Klientki. Nie ważne czy z oferty wizażystki korzystamy u siebie w mieszkaniu lub w pracowni wizażu – istotne, żeby wizażystka była pomysłowa, interesowała się ubiorem, kosmetyką i miała dobry gust.

Doświadczeni wizażyści prowadzą również warsztaty dla firm, na których przedstawiają triki charakteryzatorskie, uczą techniki profilowania twarzy a także oczu, uczą skrupulatnego doboru kosmetyków do poszczególnego typu urody, nauczają również makijażu biznesowego. Na tego typu warsztatach dla firm możemy nie tylko poznać wiele interesujących rzeczy na temat stylizacji, makijażu, ale także na temat zwykle popełnianych błędów w doborze ubrań a także makijażu.

Zobacz też: warsztaty dla firm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *